Web Tasarım

15 Şubat 2017 Yazar HİZMETLERİMİZ 282 Gösterim

İnternetteki yüzünüz web sitenizi, size özel çözümler ile sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlıyor ve yayınlıyoruz. Web tasarım hizmetleri verirken müşterilerimize çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunuyoruz.

İnternet dünyasında yer alan web siteleri arasında standartlara uygun olmayan web sitelerinin kullanıcı ve pazar kaybettirdiği artık kaçınılmaz bir gerçek olmakla birlikte, kolay gezilebilen ve standartlara uygun olan web sitelerinin hem internet kullanıcılarına güven hem de şirketlere pazar kazandırdığı araştırmalara dayalı bir gerçektir. Tüm bu nedenlerden dolayı yapılacak olan web sitesi, bilinçli, referansları kuvvetli ve ihtiyacınız olduğunda her zaman ulaşabileceğinizden emin olduğunuz kişiler veya firmalar tarafından yapılmalıdır.

Web tasarım hizmetleri verirken müşterilerimize çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunuyoruz. Web tasarım hizmeti verirken kurum ve kuruluşların, tüzel ve bireysel kişilerin internet teknolojilerinden fayda elde edebilecekleri web siteleri hazırlıyoruz. Amacımız tasarım kalitesi yüksek ve teknik altyapısı güçlü hedeflenen amaca hizmet eden web siteleri yapmak. Web sitelerini yaparken Seo (Arama Motoru Optimizasyonu ) konusuna dikkat ediyoruz. Sitelerin iç Seo ve dış Seo ayarlarını yapıyoruz. Arama motorlarında yükselmeniz böylece kolaylaşıyor.

Öncelikle web tasarım yaparken müşteri odaklı çalışmak oldukça önemlidir. Çünkü müşterinizin nasıl bir web sitesi istediğini iyi anlamak, tasarım sürecinin daha kolay geçmesine de yardımcı olacaktır.

Yaptığımız tüm web siteleri yönetim paneline sahiptir. Böylelikle ileride yapabileceğiniz değişiklik ve düzenlemeleri kolaylıkla kendi başınıza halledebilirsiniz.

Özellikle son dönemde çok popüler olan sosyal medya sitelerinin burada ne kadar önemli olduğu tartışılmaz. ULUBEY WEB TASARIM olarak firmalar için sosyal medyanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Firmanızın sosyal medyada etkili şekilde kampanya ve duyurularının yapılmasını sağlıyoruz. Sizler için Facebook, Twitter, İnstagram, Google+, Youtube, Vimeo gibi sosyal paylaşım sitelerini takip ederek etkili çalışmalar yürütüyoruz. Özel günleriniz için size özel grafik çalışması yapmaktayız.