ASM WEB SİTESİ

03 Ekim 2016 Yazar 1 yorum BLOG 513 Gösterim

BİR (1) günde teslim edilmekte ve maliyeti : 450 TL Web sitemiz kurumsal, kaliteli, güncel ve amaca yönelik olarak hazırlamış olup, görsel estetik ve responsive tasarımdır. Mevzuatlara uygun OLARAK TASARLANMIŞTIR.

TASARIM -- 1 TASARIM -- 2 TASARIM -- 3

TASARIM -- 4 (TSM)

TASARIM -- 5 (devlet hastanesi)

ASM WEB SİTESİ DEMO İNCELE

Aile Sağlığı Merkezi Web Site Tasarımı

Web sitemiz kurumsal, kaliteli, güncel ve amaca yönelik olarak hazırlanmış olup, görsel estetik ve responsive tasarımdır. Bilgisayar tablet ve telefonlarda rahatlıkla çalışabilir.

Yönetim Panelli Web Sitesi

Sitenin tema ve içerik yönetimi tamamen web tabanlı yönetim araçlarıyla gerçekleştirilmektedir. İnterneti olan her ortamdan yönetim paneline ulaşabilir, herhangi bir program bilgisi gerektirmeden içeriklere ulaşabilirsiniz. İstediğiniz kadar içerik girebilir, önceden girilen içeriği değiştirebilirsiniz.

Sağlık Aktüel Haberleri, Güncel Haberleri, Sağlık ile ilgili gelişmeleri, sitenizde olmasını istediğiniz paylaşmak istediğiniz güzel anlarınızı yönetim panelinizle rahatlıkla profesyonel bir kişiye ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz. Sitemizde kategorilendirme sistemi mevcut olup yeni girdiğiniz verilerde kategorisini seçtiğinizde alt sayfalara kendisi rahatlıkla yerleşmiş olur.

Sitemizin iletişim bölümünde google map üzerinden Aile Sağlığı Merkezimizin ulaşım haritasına ve Aile Hekimleriyle irtibat kurulmasını sağlayan iletişim formu mevcuttur.

VİDEO GALERİ MODÜLÜ - FOTOĞRAF GALERİ MODÜLÜ - AİLE HEKİMİNE İLETİŞİM MODÜLÜ - HESAPALAMA MODÜLÜ - SAĞLIK ÖZEL NUMARALAR MODÜLÜ - DUYURULAR MODÜLÜ - SAĞLIK AKTÜEL HABERLERİ MODÜLÜ - SLAYT SHOW MODÜLÜ

ANA SAYFA ÜZERİNDE MODÜL YERLERİ DÜZENLENEREK bağımsız çalışmalar yapılmaktadır.

Logo Tasarım

Web Sitenizin için size özel Logo Tasarımı yapılmaktadır.

Alan Adı - Hosting

Aile Sağlığı Merkezi Web sitesi alan adları www.asmadı.com uzantılı olarak bağımsız alınmaktadır. talep eden aile sağlığı merkezlerine www.asmadı.gov.tr uzantılı resmi adres alınmaktadır. alan adı ve hosting hizmetlerinin yıllık maliyeti 80 TL dir. SİTENİZ 1 günde teslim toplam maliyet 450.00 TL

Hesaplama Modülleri

Web sitemizde Bebek Aşı Takvimi - Gebe Aşı Takvimi - Beden Kitle İndeksi - Yetişkin Bel Çevresi hesaplama vb. ihtiyaç dahilinde güncel hesaplama kodları mevcuttur.

ÖZEL NUMARALAR

Web Sitenizde özel olarak bilinmesi ve ihtiyaç halinde ulaşılması gerekli telefon numararı modülü mevcuttur. 112 - 113 - 114 - 122 - 171 - 182 - 184 - 191

Aile Sağlığı Merkezi Web Site Zorunluluğu

AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ/BİRİMİ GRUPLANDIRMA kriterlerine göre A Sınıf Aile Sağlığı Merkezi/Birimi aktif güncel web sitesi bulundurma zorunluluğu vardır.

TEKNİK DESTEK

Web Sitenizde oluşacak problem ve istekleriniz için teknik destek hizmeti mevcuttur.

sizlerde estetik ve tüm cihazlarda kullanabileceğiniz aile sağlığı merkezi web sitesi istiyorsanız irtibata geçiniz.

Öğeyi Oyla
(0 oy)
Bu kategoriden diğerleri: Vektör Grafik Nedir ? »

1 yorum

 • Carmen
  Carmen Perşembe, 23 Şubat 2017 17:32

  Hey there! I could have sworn I've been to this site before but after
  browsing through some of the post I realized it's new to me.
  Anyways, I'm definitely delighted I found it and I'll be book-marking
  and checking back often!

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.