WhatsApp
 • +90 505 778 7024
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Web Tasarım

İnternetteki yüzünüz olan web sitenizi, firma sektörünüze hedef kitlenize uygun. Amaca yönelik size özel çözümler ile sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlıyor ve yayınlıyoruz. Web tasarım hizmetleri verirken müşterilerimize çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunuyoruz.

Web Tasarım

Bir web sitesi firmanın vitrini niteliğinde olup, firmanın güvenirliği ve imajını yansıtması, sanal dünyada kaliteyi yakalayabilmesi için çok önemli bir araçtır. Bu aşamadaki sizi diğer firmalardan ayırt edici olan web tasarımınız önem kazanmaktadır.

İnternet dünyasında yer alan web siteleri arasında standartlara uygun olmayan web sitelerinin kullanıcı ve pazar kaybettirdiği artık kaçınılmaz bir gerçek olmakla birlikte, kolay gezilebilen ve standartlara uygun olan web sitelerinin hem internet kullanıcılarına güven hem de şirketlere pazar kazandırdığı araştırmalara dayalı bir gerçektir. Tüm bu nedenlerden dolayı yapılacak olan web sitesi, bilinçli, referansları kuvvetli ve ihtiyacınız olduğunda her zaman ulaşabileceğinizden emin olduğunuz kişiler veya firmalar tarafından yapılmalıdır.

Ulubey Web Tasarım olarak

çalışmalarımızda öncelikle kendimizin içine sinmesi prensibi ile hareket edilmekte olup; Turgutlu Manisa merkezli hizmet veren firmamız bulunduğu bölge sektöründe gün geçtikçe adından söz ettirmektedir.

Web sitenize ulaşan hedef kitleniz, artık sizi sanal ortamda tanımaya çalışacağını düşünürsek web tasarımınızın dinamik, etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu ve teknolojik bir yapıda olması görünen bir gerçektir. Özellikle son yıllarda web tasarım hizmetlerinde, hazır tasarımlar dışında görsellik açısından daha güçlü, özgün tasarımlar öne çıkmaktadır. Tabi ki özgün web tasarımlar yaparken arama motorlarındaki sıralamanızı olumsuz etkileyecek unsurlarda göz önünde bulundurulmalıdır. Kurumsal Logo, kurumsal kimliğiniz ve web sitesinin amacı kullanımı işlevselliği, hızı tüm platformlarda çalışıp çalışmadığı gibi bir çok sayılabilecek detaylar incelenmelidir. Web tasarımı yaparken şablona (web teması) mı kendimizi uyduruyoruz, yoksa amacımız doğrultusunda kurumsal kimliğimizi yansıtacak şekilde mi web sitesi yapıyoruz gibi sorularınız olmalıdır.

Web Tasarım ve yazılımda en önemli noktalardan bir tanesi de seo ve reklam çalışmalarınızda istediğiniz sonuçları alabilmenizdir. Sitenizin arama motorlarında belirli anahtar kelimeler ile yapılan aramalarda konum olarak kaçıncı sırada olduğu, Google İşletme Kaydınızın yapılması, Google reklamlarınızın yönetimi ve hazırlanması kısacası sitenizin yapımından sonra sağlıklı bir şekilde firmanıza oluşturacağı dönüşümler bizim için büyük önem içermektedir. Web Sitenizin google dostu olması gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki en iyi web tasarım, sizi en başarılı şekilde yansıtan çizgilerle oluşur.

Hazırladığımız projelerin temelini, firmanın hedef kitlesini bulmak, bu hedef kitlenin ilgisini çekecek çözümler üretmek ve firmaya geri dönüşü sağlamak oluşturuyor. Web sitenizde olması gereken başlıklar, analiz sonucu hazırlanmış makaleler sitenize özenle yerleştirilir. Web Sitesinin ne amaç için kullanılacağı, hedef kitlenin çözümlemesi, hedef kitlenin vereceği tepkilere işlevsel çözümler üretebilmek ve rakip firma analizleri web tasarımının başarıya ulaşmasında önemli etkenlerdir.

Ulubey Web Tasarım olarak

 • Web sitesinizin amaçları doğrultusunda kod yapısına karar veriyoruz. PHP, HTML, JavaScript, ASP, CSS kod yapılarının her birinin ayrı özellikleri ve işlevselliği vardır. Web sitesinin sizin ihtiyaçlarınıza uygun olan kod yapısına sahip olması gerekir.
 • Tasarım aşamamızda Firmanızın Kurumsal Kimliği, logosu, renkleri baz alınarak tasarım çalışması yapılır. Eğer Kurumsal Kimlik, Logo gibi çalışmalarınız yok ise logo tasarım, Kartvizit tasarım, Mockup Çalışması, Sosyal Medya içerik Şablonları firmamızca isteğiniz doğrultusunda Web Tasarım Paketinizin içeriğine ücretsiz dahil edilir.
 • Tasarım süreci web tasarımındaki en kritik iki aşamadan biridir. Web Tasarımında amacımız firmanızı olduğundan daha iyi bir şekilde sunmaktır. Web sitenizin profesyonel, firmanızın tüm özelliklerini kapsayacak ve göze hitap edecek olması gerekir. Web siteniz amatör olmamalıdır. Tüm platformlarda çalışır olmalıdır. Web sitenize giren müşterilerinize ilk izlenim önemlidir.
 • İçerik aşamasında Firmanızın fotoğraf ve yazıları web sitenize yerleştirilir. Müşteri isteği doğrultusunda Ürünleriniz ile ilgili rekabet piyasa araştırması yapılarak özel makaleler hazırlanır.
 • Web Siteniz için SEO çalışması yapılır. "SEO" ( Search Engine Optimization ), kısaltmasıdır. Arama motorları SEO işlemleri ile web sitelerini daha kolay bir şekilde taraması için yapılan teknik kriter düzenlemelerdir. (Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu demektir. SEO, bir web sitesi hakkında arama motorları için yapılan tüm iyileştirme çalışmaları olarak tanımlanabilir.
 • Web Sitemiz yayına verildikten sonra bir yıl süre ile müşteilerimize destek verilmektedir. Talep doğrultusunda Web Site Yönetimi, Sosyal Medya Hesap Yönetimleri, Site Güncelleme hizmetleri verilir.

Web tasarım hizmetleri verirken müşterilerimize çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunuyoruz. Web tasarım hizmeti verirken kurum ve kuruluşların, tüzel ve bireysel kişilerin internet teknolojilerinden fayda elde edebilecekleri web siteleri hazırlıyoruz. Amacımız tasarım kalitesi yüksek ve teknik altyapısı güçlü hedeflenen amaca hizmet eden web siteleri yapmak. Web sitelerini yaparken Seo (Arama Motoru Optimizasyonu ) konusuna dikkat ediyoruz. Sitelerin iç Seo ve dış Seo ayarlarını yapıyoruz. Arama motorlarında yükselmeniz böylece kolaylaşıyor.

Öncelikle web tasarım yaparken müşteri odaklı çalışmak oldukça önemlidir. Çünkü müşterinizin nasıl bir web sitesi istediğini iyi anlamak, tasarım sürecinin daha kolay geçmesine de yardımcı olacaktır.

Yaptığımız tüm web siteleri yönetim paneline sahiptir. Böylelikle ileride yapabileceğiniz değişiklik ve düzenlemeleri kolaylıkla kendi başınıza halledebilirsiniz.

Ulubey Web Tasarım Merkezi, 2011’da kurulmuş, web tasarım, SEO danışmanlığı, Arama Motoru Optimizasyonu, logo ve Kartvizit tasarımı gibi hizmetleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.


İletişim

 • Turgutlu / Manisa
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • 0 505 778 7024
Üst Üst