WhatsApp
  • +90 505 778 7024
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Turgutlu Logo Tasarım Ofisi

Turgutlu Logo Tasarım

Hali hazırda çalışmakta olduğunuz kişiler veya firmaların bazıları logo tasarımınızı dikkate almasalar da potansiyel yeni müşterileriniz için ilk görünüm her zaman için önemlidir. Örneğin bir markete gittiniz ve ilk kez alacak olduğunuz bir ürünün öncelikle amlajına baktığınızı anımsatmak isteriz. Logo Tasarım Firmanın görünen yüzüdür.

Ulubey Web Tasarım olarak Logo tasarımı konusunda amacın kurumsal kimliği bütünlemesi ve logonun akılda kalıcı olmasıdır.

Logo tasarımı  yapılırken temsil ettiği kurumun, markanın renk, şekil ve işlevlerine uygunluğu göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca kolay algılanabilir, sade, farklı, özgün olmalıdır. Hatırda kalabilmesi için olabildiğince az sayıda renk kullanılmalıdır. İtici olmamalı ve muadillerini çağrıştırmamalıdır.

Manisa Logo Tasarım hizmetlerinde sektörde olan firmamız istekler doğrultusunda firmanızı en iyi şekilde yansıtacak logolar tasarlamaktadır.

Teknoloji çağında olduğumuz şu günlerde logo tasarımı  yapmak için var olan birçok logo tasarım  programı vardır. Bu programlarda bulunan logo  taslakları ile kendi logonuzun tasarımını  yapabilirsiniz. Hem de birkaç dakika içersinde… Ama unutulmaması gereken husus hazır logo tasarım programlarının hiç birisi kurumsal kimliğinizi yansıtan logo tasarımı yapmanıza yardımcı olmaz.

Logo Tasarımı

Titiz çalışma gerektiren bir iştir.

Eğer sizi yansıtan bir logo tasarımını tercih ediyorsanız bu işte profesyonel olan tasarım firmalarını seçmelisiniz.

Ulubey Web Tasarım kurumsal kimlik tanımlama süreçlerinin önemli bir parçası olarak değerlendirdiği Logo’nuzu tasarlarken şirketinizin sektörüne, hedef kitlesine, tarihçesine, kurumsal yapısına özen göstererek, sizi siz yapan tüm değerleri akılda kalıcı ve yıllar sonra bile insanların rahatça hatırlayacakları tasarımlara imza atmak için sizi bekliyor.

Logo tasarım aşamalarında öncelikle ön görüşme yapılarak Firmanız hakkında detaylı bilgi toplanmakta.

Grafikerlerimiz ön görüşme sonrası bilgiler doğrultusunda tasarımlarını hazırlamakta ve sunum gerçekleştirilmektedir.

Sunum sonrası istenilen değişiklikler düzenlenerek logonuzu son hali verilmektedir.

Logo Tasarım Paketleri

Ulubey Web Tasarım Merkezi, 2011’da kurulmuş, web tasarım, SEO danışmanlığı, Arama Motoru Optimizasyonu, logo ve Kartvizit tasarımı gibi hizmetleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.


İletişim

  • Turgutlu / Manisa
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • 0 505 778 7024
Üst Üst