Web Tasarım

15 Şubat 2017 Yazar : 0 Yorum HİZMETLERİMİZ 283 Gösterim
Web Tasarım

İnternetteki yüzünüz web sitenizi, size özel çözümler ile sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlıyor ve yayınlıyoruz. Web tasarım hizmetleri verirken müşterilerimize çağın gerekleri doğrultusunda çözümler sunuyoruz.

Devamını oku...

Kartvizit Tasarım

04 Şubat 2017 Yazar : 0 Yorum HİZMETLERİMİZ 582 Gösterim
Kartvizit Tasarım

Kartvizit kişi, kurum ve firmaların önemli tanıtım araçlarındandır. Bu sebeple hem profesyonelce tasarlanmalı hem de özgün olmasına özen gösterilmelidir.

Devamını oku...

Logo Tasarım

14 Ocak 2017 Yazar : 0 Yorum HİZMETLERİMİZ 507 Gösterim
Logo Tasarım

Logo tasarımı her çalışmanın her tasarımın başlangıcıdır. Bir şirketin temelini oluşturan Logo, kimliğinizdeki en önemli yapıdır. Logo temsil ettiği kurumun, markanın renk, şekil ve işlevlerine uygunluğu

Devamını oku...

Sosyal Medya Yönetimi

13 Ocak 2017 Yazar : 0 Yorum HİZMETLERİMİZ 495 Gösterim
Sosyal Medya Yönetimi

Facebook, Twitter, İnstagram, Google+ ve daha bir çok sosyal paylaşım sitesi ile entegrasyon Günümüzde sosyal medya kullanımının gittikçe artması ve buna bağlı olarak sosyal medyanın gücünün çok yüksek boyutlara ulaşması marka ve firmaların sosyal medya kullanımını zorunlu hale getirmiştir.

Devamını oku...

Responsive Web Tasarım

10 Ocak 2017 Yazar : 0 Yorum HİZMETLERİMİZ 563 Gösterim
Responsive Web Tasarım

Web tasarımı yaptırmak istediğinizde ilk söyleyeceğiniz kelimelerden birisi de “web sitem responsive yani mobil uyumlu web sitesi olarak yapılmasını istiyorum “ olmalıdır.

Devamını oku...

Kurumsal Kimlik Tasarımı

09 Ocak 2017 Yazar : 0 Yorum HİZMETLERİMİZ 331 Gösterim
Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, grafik tasarımın geniş çalışma yelpazesinin önemli bir parçasıdır. Amblem (logo) ve logotype çalışmalarıyla ortaya çıkan kimlik, kurumları birbirinden ayrıştırır nitelikte ve özgün olmalıdır.

Devamını oku...